Hazır Mutfak Dolapları Fiyatları

hazir-mutfak-modeli-4

Ülke genelinde daha geniş ve büyük evler yapılmaya başlanmasıyla birlikte mutfak dekorunda da yeni eğilimler ortaya çıkmaya başladı. Bunların başında da hazır mutfak modası yer almaktadır. Hazır mutfak, beğendiğiniz bir mutfak modelinin aynen sizin mutfağınıza göre üretilip yerleştirilmesidir. Bunun içinde beyaz eşyasından ocağına, fırınından ankastre setine kadar herşey mevcuttur. Hazır mutfak dolapları fiyatları, firmadan firmaya […]

Ülke genelinde daha geniş ve büyük evler yapılmaya başlanmasıyla birlikte mutfak dekorunda da yeni eğilimler ortaya çıkmaya başladı. Bunların başında da hazır mutfak modası yer almaktadır. Hazır mutfak, beğendiğiniz bir mutfak modelinin aynen sizin mutfağınıza göre üretilip yerleştirilmesidir. Bunun içinde beyaz eşyasından ocağına, fırınından ankastre setine kadar herşey mevcuttur.

Hazır mutfak dolapları fiyatları, firmadan firmaya farklılıklar göstermektedir. Mutfak piyasasında genelde fiyatlar kullanılan malzemenin çeşidine göre metre üzerinden hesaplanır. Sitemizin sol sütununda mutfak fiyatları ile ilgili bir liste yer almaktadır. Bu listeye ve mutfağınızın ölçüsüne göre kendi fiyatınızı belirleyebilirsiniz. Beyaz eşya fiyatları bu listeye dahil değildir.

Hazır mutfak modelleri genellikle geniş mutfaklarda tercih edilmektedir. Çünkü bu tip mutfaklarda yoğun aksesuar kullanılmaktadır. Özellikle yemek masasının mutfakta bulunduğu modeller çok fazla dikkati çekmektedir. Bu modellerdeki diğer bir dikkat çekici unsur ise çok fazla dolap bölmesinin bulunmasıdır. Çok fazla mutfak eşyası kullananlar ve evinde mutfak eşyasını koyacak başka yeri olmayanlar için hazır mutfaklar daha idealdir.

Şimdi sizlere bazı hazır mutfak modellerini tanıtmak istiyoruz. Bu modeller içinde her çeşit mutfak tipini bulabilirsiniz. Umarız içlerinden birisi sizin mutfağınız olur. (resimlerin büyük halini görmek için üzerine tıklayınız)

 

 

Hazır Mutfak Modelleri

Bu model klasik mutfak modellerine bir örnektir. Çok geniş olmayan mutfaklarda tercih edilebilir. Lavabonun arkasında duvarda asılı olan tel raflar dikkat çekmektedir.

 

Bu modelin tasarımı ise bir hayli ilginç. Üst bölümdeki dolaplar çapraz olarak tasarlanmış. Bu da mutfağa ayrı bir görüntü vermiş. Alt bölümdeki dolapların yatay olarak açılması ve iki bölmeden üsttekilerin kapaklarının buzlu camlı olması da farklı bir görüntü oluşturmuş. Normalde mutfaklarda alt bölümlerde camlı tasarımlara pek rastlanmaz.

Bu model ise modern mutfak dolapları kategorisinde yer alabilecek türden. Masadaki iki sandalyeden anlaşılıyorki mutfağın tasarımına romantik bir anlayış hakim. Sol taraftaki dört adet açık raf şık durmuş. Fırının kullanıcı seviyesinde olması kullanışlılık açısından elverişli ancak vücudun üst bölümüne denk gelmesi itibarıyla sağlığa zararlı olabilir. Standart ancak birkaç aksesuar ile gayet modern bir görünüm elde edilmiş.

Bu modelimiz de klasik ancak kullanışlı mutfak modellerine örnek olabilir. Göründüğü kadarıyla kapaklar tamamen ağaçtan yapılmış. Bu da mutfağa ayrı bir hava vermiş. Köy evlerinde yahut tatil yörelerinde kullanılabilecek bir model.

Yorum Yapmak İstiyorum

İsim